+90 262 658 90 30 info@prodinoxmetal.com
SEKTÖRLERE ÖZEL YAKLAŞIMLARLA

Endüstri Firmalarına Özel Çözümler

Prodinox; müşteri ihtiyaç ve şartlarına uygun olarak, en iyi kalitedeki ürünü, en kısa sürede ve en uygun fiyata yapmayı hedefler.

ENERJİ

Prodinox enerji tesisleri için mühendislik, imalat, montaj ve bakım kapsamlarında sektörün öncü firmalarına ihtiyaca yönelik hizmet vermektedir. Başta doğal gaz çevrim santralleri olmak üzere enerji tesisleri için aşağıdaki konularda sayısız projelerde yer almıştır.

PETROKİMYA

Reaktörler, karıştırıcılar, tanklar, borulamalar, rezistans ve soğutma sistemlerinin tamamının proses olarak tasarımı ve imalatını yapmaktadır. Prodinox, poliüretan, solvent vb. içerikli hammadde üretimine yönelik tesislerin tüm aşamalarında tecrübeli bir partnerdir.

ARITMA

Firmamız Prodinox’un, biyolojik arıtma tesisleri, su ve atık su tesisleri için, siparişe özel olarak aksesuarlarıyla birlikte imalat ve montaj hizmetlerinden bazıları: Çökeltme Havuz Sıyırıcıları, Izgaralar, Endüstriyel Karıştırıcılar, Havalandırma ve Borulama Hizmetleri

GIDA

Hijyen standartlarına uygun, tesislerin ihtiyaçlarına yönelik özel üretim ürünlerimizden bazıları: Isıtmalı Soğutmalı Cidarlı Tanklar, Karıştırıcılar ve Borulama

HVAC

Prodinox endüstriyel tesislerde HVAC kapsamında öngörülen kanal imalatlarını DW/144 standartlarında tasarım, imalat ve saha montajlarını yapar.

KİMYA

Reaktörler, karıştırıcılar, tanklar, borulamalar, rezistans ve soğutma sistemlerinin tamamının proses olarak tasarımı ve imalatını yapmaktadır.

Sektörde tam

10yıl

10 Yılı Aşkın Tecrübe…

ÜCRETSİZ KURULUM

Mühendislik, Tasarım, İmalat ve Montaj…

Prodinox, profesyonel ekibi ile endüstriyel tesislere mühendislik, tasarım, imalat ve montaj hizmetleri sunar.

Referanslarımız

Ülkemizde ve Yurt Dışında Bize Güvenen Firmalar.

Referanslarımızdan bazılarını görebilirsiniz, Lütfen sektörünüz ile ilgili olarak genel referanslar için bizi arayınız…

7/24 Destek Hattı

PROFESYONEL DESTEK

Mühendislik, tasarım, imalat ve montaj hizmetleri ile ilgili sorularınız için

MERKEZ OFİS

Şekerpınar, Defne Sok. No: 24 Çayırova / Kocaeli

Bİzİ Arayın

+90 262 658 90 30

Email Gönder

info@prodinoxmetal.com