+90 262 658 90 30 info@prodinoxmetal.com

10 YILI AŞKIN TECRÜBE

Prodinox 10 yılı aşkın tecrübesi, deneyimli kadrosu ile endüstriyel tesislere mühendislik, tasarım, imalat ve montaj hizmetleri sunar.

VİDEOYU İZLE

FARKIMIZ

Prodinox 10 yılı aşkın tecrübesi, deneyimli kadrosu ile endüstriyel tesislere mühendislik, tasarım, imalat ve montaj hizmetleri sunar.
Bulunduğu yer itibari ile, lojistik açıdan önemli bir avantaja sahip olan Prodinox birçok kıta ve ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Prodinox müşterilerine daha iyi ürün ve hizmet sunmak amacıyla, uygulama ve süreçlerin sürekli olarak kontrol ederek, ölçüldüğünü ve geliştirildiğini ISO 9001 Sertifikası’yla garanti eder.

Prodinox gelişmiş planlama teknikleriyle yönetilir. Proje planlaması, ERP yardımı ile yapılır. Anlık proje raporları, iş planları müşteriler ile paylaşılır. Projelerin zamanında teslimi ve müşteriye saydamlık en güçlü ilkesidir.

Prodinox en düşük maliyet, en iyi fiyat ilkesini uygular. Müşterilerine en iyi ürün kalitesini en uygun fiyata sunar.

Mİsyon

Müşterilerimizin bağlılıklarını sürekli kılmak, sürekli iyileştirme ile kesintisiz kalite seviyesine ulaşmak birincil görevimizdir. Tüm çalışanların ön yargıdan uzak iletişime dayanan koordine olmuş bir takım olması amacımızdır. Çalışan güvenliği ve teknolojik gelişimi her gün daha iyiye götürmek ve ekipman ve donanım güncellenmesi hedeflerimizdir.

Vİzyon

Prodinox Metal müşteri memnuniyetini esas alarak endüstriyel tesislere hizmet konusunda kendisine yer açmayı hedeflemiştir. Kalite, maliyet, fiyat ve çalışanlarının güvenliği açısından sektörde örnek bir model olacaktır.

YÖNETİM SİSTEMİ

Entegre Yönetim Sistemi Politikamız